Küçük Kadınlar Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Kadınlar Fan Club

küçük kadınlar fan club,küçük kadınlar ilk fan clubı, Türkiye'de küçük kadınlar dizisinin ilk fan clubı,resimleri, bölümleri, müzikleri, oyuncular ve biyografiler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ'un Yazısı

4 posters
YazarMesaj
Bandit
Admin
Admin
Bandit

ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ'un Yazısı Empty
MesajKonu: ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ'un Yazısı   ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ'un Yazısı Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 5:42 pm

Ağdalı dram tahriş etti

Kanal D'nin yeni dizisi Küçük Kadınlar yaz döneminin ilgiyle izlenecek dizilerinden biri olacağa benziyor. Zira ortalama dizi izleyicilerinin ihtiyaç duyduğu "soğan etkisi" bu dizide fazlasıyla mevcut. "Soğan etkisi de ne ola ki?" dediğinizi duyar gibiyim. Efendim malumunuz, yeni dönem dizileri ne kadar gözyaşı potansiyeli içerirse, o kadar fazla izleniyor. Bu konuda Kanal D'nin eline kimse su dökemez. Yaprak Dökümü, Elveda Derken, Menekşe ile Halil ve Annem ile televizyon coğrafyasındaki nem oranını neredeyse iki katına çıkarttılar. Kanal D bu haliyle "kasvet televizyonu" haline geldi, Logodaki D'nin de artık "Dram" kelimesinin kısaltması olduğuna inanmaya başladım. Küçük Kadınlar'ın çekim tekniğini de, kurgusunu da, genç oyuncuların rol yeteneklerini de başarılı buldum. Ama senaryo bana çok ağır geldi. Kızlar aynı gün ayrı ayrı olaylarda hem babalarını, hem annelerini kaybettiler. Üstelik aile güç bela karnını doyururken ve zalim köşk sahibinin ezici otoritesi altında inim inim inlerken... Buna bir de en küçük kıza göz koyan halanın içten pazarlıklı sahte yardım girişimleri eklenmesin mi? Bu kadar "ağdalı dramı" kaldıracak ciltler de vardır mutlaka ama ben fena halde tahriş oldum!.. Bu arada ekranlardaki "beşi bir yerde" modasını da atlamış değilim. Ekmek Teknesi'nde Nusret Baba'nın 5 kızı vardı. Elveda Rumeli'deki Sütçü Ramiz'in de... Şimdi de 5 kız kardeşten kurulu Küçük Kadınlar arz-ı endam eyledi. Yaprak Dökümü'nde 4'ü kız, 5 kardeş, Bütün Çocuklarım'da da yine biri erkek 5 kardeş vardı. Sanırım bu görüntü en çok Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı mutlu ediyordur.

Yüksel Aytuğ
https://kucukkadinlar.forum-canada.net
Ay$£GLL
Moderatör
Moderatör
Ay$£GLL

MesajKonu: Geri: ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ'un Yazısı   ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ'un Yazısı Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 4:37 pm

:Dama 3 çocuk dio sayın başkanımız
haklı adam yhaa p.için sağol
ebos
Asil Üyemiz
Asil Üyemiz
ebos

MesajKonu: Geri: ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ'un Yazısı   ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ'un Yazısı Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 7:19 pm

PAYLASTIĞIN İÇN TESEKKÜRLER:D
crazy_girl58
Asil Üyemiz
Asil Üyemiz
crazy_girl58

MesajKonu: Geri: ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ'un Yazısı   ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ'un Yazısı Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 9:59 am

paylaşım için teşekkürler. Güzel bir drama hikayesi.

ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ'un Yazısı
1 sayfadaki 1 sayfası