Küçük Kadınlar Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Kadınlar Fan Club

küçük kadınlar fan club,küçük kadınlar ilk fan clubı, Türkiye'de küçük kadınlar dizisinin ilk fan clubı,resimleri, bölümleri, müzikleri, oyuncular ve biyografiler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hıncal Uluç'tan korsan itirafı

3 posters
YazarMesaj
Bandit
Admin
Admin
Bandit

Hıncal Uluç'tan korsan itirafı Empty
MesajKonu: Hıncal Uluç'tan korsan itirafı   Hıncal Uluç'tan korsan itirafı Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 12:35 pm

Hıncal Uluç’tan korsan itirafı…

Sinema aşığı ünlü yazar, sinema eleştirmeni Atilla Dorsay’ın tavsiyesi üzerine “Kalbini Dinle” isimli romantik filmi izlemek istemiş..

Ancak bir hafta önce vizyona giren film Recep İvedik’in vizyon tarihiyle aynı ana denk gelince sinemalardan kaldırılmış. İstanbul’daki tüm sinemaları arayan Uluç tüm uğraşlarına rağmen filmi yayınlayan sinema bulamayınca mecburen “korsana” başvurmuş…

Uluç, “Hayatımda yapmadığım şeyi yaptım ve korsan DVD aldım ve hayatımda yine yapmadığım şeyi yaparak filmi tek başıma izledim” derken buna rağmen filmi çok beğendiğini dile getirdi…
https://kucukkadinlar.forum-canada.net
ramazan17
Moderatör
Moderatör
ramazan17

MesajKonu: Geri: Hıncal Uluç'tan korsan itirafı   Hıncal Uluç'tan korsan itirafı Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 12:55 am

wuhahaha bu adam deli yaa Very Happy paylaşım saol Smile
https://kucukkadinlar.forum-canada.net
crazy_girl58
Asil Üyemiz
Asil Üyemiz
crazy_girl58

MesajKonu: Geri: Hıncal Uluç'tan korsan itirafı   Hıncal Uluç'tan korsan itirafı Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 12:14 am

bunda başka yorumlarda vardı bnde yapmıştım önceden yorum silindi mi?

Hıncal Uluç'tan korsan itirafı
1 sayfadaki 1 sayfası