Küçük Kadınlar Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Kadınlar Fan Club

küçük kadınlar fan club,küçük kadınlar ilk fan clubı, Türkiye'de küçük kadınlar dizisinin ilk fan clubı,resimleri, bölümleri, müzikleri, oyuncular ve biyografiler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim""

5 posters
YazarMesaj
Bandit
Admin
Admin
Bandit

Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim"" Empty
MesajKonu: Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim""   Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim"" Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 8:07 pm

HANDE SORAL

Komedi Dükkanı’nda keşfedildim

n Armağan nasıl bir karakter?

- Armağan ya da dizide sıkça duyacağınız lakabıyla Armi, lise son sınıf öğrencisi. Erkek gibi büyümüş, sokaklarda futbol oynayan, bisiklete binen, agresif, çabuk parlayan ve haksızlığa tahammülü olmayan bir karakter. Hiç aşık olmamış bir kız. En küçük kız kardeşine çok bağlı.

n İlk kez bir dizide rol alıyorsunuz. Nasıl keşfedildiniz?

- "Komedi Dükkanı" programına seyirci olarak gittim. Seyircilerden birini sahneye istediler. Ben de hazır gitmiştim, çantam elimde bekliyordum. Birini istediklerinde çıktım sahneye. İzleyenler ve yönetmen de beğenince normalde beş dakika oynamam gerekirken, 45 dakika sahnede kaldım. Dizinin cast’ını yapan ajans şans eseri programı izleyince kendimi bu dizide buldum.

n Bu ilk oyunculuk deneyiminiz değil herhalde...

- Daha önce çocuk oyunlarında yer aldım. Tiyatro eğitimim de vardı ama oyunculuk istememe rağmen başka alana yöneldim. Üç aydır Plato Film’den oyunculuk eğitimi alıyorum. Boğaziçi Üniversitesi’nde psikoloji okuyorum. Okuduğum bölüm de aslında oyunculuğa yabancı değil.

n Setleri nasıl buldunuz?

- Daha bir bölümlük bir tecrübem var ama çok yorucu olmasına rağmen sevdiğiniz için katlanıyorsunuz. Setten çıkıyorum, uyumadan okula gidiyorum.
https://kucukkadinlar.forum-canada.net
ramazan17
Moderatör
Moderatör
ramazan17

MesajKonu: Geri: Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim""   Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim"" Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 5:13 pm

Harcanmış yetenek,ALLAH'tan geç sayılmaz :)keşfedildin ARMİ'm seviyorum seni Embarassed

_____________________________________________________________________________________________________
gömlek 15 ytl, pantolon 25 ytl, kravat 10 ytl,öss sonuçlarını öğrendiğin gün babandan yiyeceğin dayak paha biçilemez...
ebos
Asil Üyemiz
Asil Üyemiz
ebos

MesajKonu: Geri: Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim""   Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim"" Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 7:18 pm

walla kıs harbidende şanslı ha komedi dükkanında sahneye cıktı we orda keşfedildi burawo bn ne dim artık masallah Very Happy:D
Bandit
Admin
Admin
Bandit

MesajKonu: Geri: Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim""   Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim"" Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 8:22 pm

önceden de bi yerde yazdığım gibi yüzü kadar sanşıda güzel
ebos
Asil Üyemiz
Asil Üyemiz
ebos

MesajKonu: Geri: Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim""   Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim"" Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 8:22 pm

EWT Very Happy
Bandit
Admin
Admin
Bandit

MesajKonu: Geri: Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim""   Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim"" Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 8:23 pm

ebos demiş ki:
EWT Very Happy

destek için saol
ebos
Asil Üyemiz
Asil Üyemiz
ebos

MesajKonu: Geri: Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim""   Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim"" Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 8:24 pm

BİŞİ DİLL NE DEMEK HER ZMN
HEP DESTEK TEM DESTEK Very Happy
crazy_girl58
Asil Üyemiz
Asil Üyemiz
crazy_girl58

MesajKonu: Geri: Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim""   Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim"" Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 9:58 am

Ne diyelim başarılaerın devamını dileriz. İşini gayet iyi yapıyor
gülay
Aktif Üye
Aktif Üye
gülay

MesajKonu: Geri: Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim""   Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim"" Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 5:19 pm

allah herzaman yüzü gibi güzel yazılar yazsın

Hande Soral [armi] "komedi dükkanında keşfedildim""
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-